RSS
Četvrtak, 24.04.

SPORT - NOGOMET
KC liga: Visoke pobjede Romantičara i Pivnice, Udruga bolja i od Šegija PDF Ispis E-mail
Autor Koprivnica.net   
Nedjelja, 26 Veljača 2012 02:18
120226-gimnazijalke

120226-gimnazijalke

Mnogo uzbuđenja donijelo je i 10. kolo KC lige, u kojem je vodeća Udruga za mali nogomet pobjedom nad Šegijem d.o.o. zadržala prednost od šest bodova ispred Podravskog sunca, koje je minimalno nadvisilo Sedmu silu.

Visoke pobjede ostvarili su Romantičari protiv Cerina te Pivnica Plavi podrum u ogledu s Potoljikom.

Inducta je očekivano svladala Grad Koprivnicu, dok je u izjednačenoj utakmici Active Commerce bio bolji od Caffe bara Toxic.

Važne bodove u borbi za opstanak upisao je Petgrad / Metalstil protiv Forme Legalis.

U ženskoj konkurenciji ekipa Gimnazije „Fran Galović" ostvarila je prvu pobjedu ove sezone, dok su Podravske gazele i Toxic Girls odigrale neodlučeno.

Sljedeće subote na rasporedu je 11. kolo KC lige, a priliku da pokažu svoje malonogometno umijeće dobit će i polaznici Male sportske škole.

120226-publika

120226-publika

REZULTATI I STRIJELCI 10. KOLA KC LIGE

Romantičari - Cerine 5:1
(B. Martinušić 3, Begić 2 / Miljuš)
Inducta - Grad Koprivnica 4:2
(Peričić 2, Marić, V. Šimunović / Šumiga 2)
Active Commerce - Caffe bar Toxic 3:2
(Petrović 2, Mikolaj / Evačić, Škvorc)
Forma Legalis - Petgrad / Metalstil 0:2
(Zrinski, Cestar)
Podravske gazele - Toxic Girls (žene) 1:1
(Gabaj / Ciglar)
Potoljik - Pivnica Plavi podrum 3:7
(Bukvić 2, Milojević / Napan 2, Mat. Trnski, Rumek, K. Trnski, Šimunić, Mar. Trnski)
Gimnazija „Fran Galović" - Drnje / Botovo (žene) 1:0
(Jambrušić)
Udruga za mali nogomet - Šegi d.o.o. 5:3
(Milivojević 2, Dlaka 2, Perić / Virovec 2, Lukač)
Sedma sila - Podravsko sunce 0:1
(Harmadi)

100207-kcliga-m

100207-kcliga-m

LJESTVICA

1. Udruga za mali nogomet 44:17 28
2. Podravsko sunce 27:14 22
3. Romantičari 20:14 16
4. Inducta 19:16 16
5. Active Commerce 21:21 16
6. Šegi d.o.o. 21:17 15
7. Pivnica Plavi podrum 21:14 14

8. Petgrad / Metalstil 17:16 14
9. Caffe bar Toxic 18:21 14
10. Sedma sila 18:18 13
11. Forma Legalis 23:28 12
12. Potoljik 20:25 12
13. Cerine 10:28 7
14. Grad Koprivnica 14:43 0

STRIJELCI

120226-pivnica-potoljik

120226-pivnica-potoljik

10 - Petričević (Udruga za mali nogomet), Harmadi (Podravsko sunce)
9 - Kukolja (Podravsko sunce), Prka (Forma Legalis)
8 - Dlaka (Udruga za mali nogomet), Šumiga (Grad Koprivnica), Marić (Inducta)
7 - Mesić (Active Commerce), B. Martinušić, Begić (Romantičari)
6 - Ramljak (Šegi d.o.o.), Šimek (Forma Legalis), Evačić, Škvorc (Caffe bar Toxic), Perić (Udruga za mali nogomet), Peričić (Inducta), Petrović (Active Commerce)
5 - E. Blažeković (Potoljik), Popijač (Petgrad/Metalstil), Jurenec, Matošić, Milivojević (Udruga za mali nogomet)
4 - Job (Sedma sila), Korošec (Petgrad / Metalstil), Jozić (Podravsko sunce), Vargović (Šegi d.o.o.), Rumek, Napan (Pivnica Plavi podrum), Mikolaj (Active Commerce)
3 - Cvetković (Udruga za mali nogomet), Strbat, I. Barać, Sinković (Sedma sila), Toth (Grad Koprivnica), Gojković (Cerine), Samarđić (Podravsko sunce), Zbodulja, Milojević, Bukvić (Potoljik), Sremec, Cestar (Petgrad / Metalstil), Tušek (Active Commerce), Fusić (Romantičari), Lukač, Virovec (Šegi d.o.o.), K. Trnski, Šimunić (Pivnica Plavi podrum)
2 - Kuruc (Šegi d.o.o.), Pintarić (Udruga za mali nogomet), Jazvec, Mar. Trnski (Pivnica Plavi podrum), Andrašić (Potoljik), Perković (Grad Koprivnica), Drvenkar (Forma Legalis), Kontak, Dombaj (Cerine), Lazić (Caffe bar Toxic), Perošić, V. Šimunović (Inducta)
1 - Hudoletnjak (Active Commerce), Horvat, Punčec, Vazdar, Brckan (Caffe bar Toxic), Posavec, Indir, Magdić, Kurcinak, Kunštić (Forma Legalis), B. Čičin-Mašansker, Sušenj, N. Barać, Dotov (Sedma sila), Krček, M. Patrčević, Miljuš (Cerine), Mikulić, Jadek, Eršetić, (Potoljik), Knapić, Palčić, Maljak (Šegi d.o.o.) Petrović, Zrinski (Petgrad / Metalstil), Budaj, Golenja, Šarlija (Romantičari), Mat. Trnski (Pivnica Plavi podrum), Babić (Grad Koprivnica), Rukavina (Inducta), Borštnar (Podravsko sunce)
Autogol - Cikač (Podravsko sunce), Kunštić (Forma Legalis), Kovač (Grad Koprivnica), Dotov (Sedma sila), Punčec (Caffe bar Toxic), Plemeniti (Petgrad / Metalstil)

LJESTVICA - ŽENE

1. Mladost Bregi 6:2 9
2. UŠRPS 8:3 7
3. Toxic Girls 4:4 7
4. Gimnazija „Fran Galović" 3:4 5
5. Podravske gazele 2:3 3
6. Drnje / Botovo 1:8 3

STRIJELCI - ŽENE

3 - Jurković (Mladost Bregi)
2 - Vadla, Geršić (UŠRPS)
1 - Kancijan, Fičko (UŠRPS), Furlan, M. Milojević (Mladost Bregi), Notersberg, Gabaj (Podravske gazele), Sewer, Pintarić, Jambrušić (Gimnazija „Fran Galović"), Lončarek, Ciglar (Toxic Girls), Amon (Drnje / Botovo)
Autogol - Sewer (Gimnazija „Fran Galović"), Begić (Drnje/Botovo), Vadla, Geršić (UŠRPS)

PAROVI 11. KOLA (SUBOTA, 3. VELJAČE 2012.) - NOVI RASPORED

17:00 Podravsko sunce - Forma Legalis
17:40 Cerine - Potoljik
18:20 Šegi d.o.o. - Petgrad / Metalstil
19:10 Revijalna utakmica Male sportske škole
19:40 Toxic Girls - Gimnazija „Fran Galović" (žene)
20:10 Grad Koprivnica - Sedma sila
20:50 UŠRPS - Podravske gazele
21:20 Pivnica Plavi podrum - Active Commerce
22:00 Cafe bar Toxic - Inducta
22:30 Udruga za mali nogomet - Romantičari

.......................................................

blog comments powered by Disqus
Ažurirano Utorak, 28 Veljača 2012 18:52
 
Prva ŽNL: Bratstvo četvorkom sredilo Borca, Molvarci pobjegli na četiri boda razlike

Prva ŽNL: Bratstvo četvorkom sredilo Borca, Molvarci pobjegli na četiri boda razlike

Nedjelja, 20.Travanj, 2014.

Uskršnji vikend donio je zanimljive rezultate u Prvoj županijskoj nogometnoj ligi. Najzanimljivije je bilo u Koprivničkom Ivancu, gdje je kunovečko Bratstvo u ulozi domaćina dočekalo Borac iz Imbriovca i slavilo...

Opširnije
Prva ŽNL: U nedjelju derbi Bratstva i Borca

Prva ŽNL: U nedjelju derbi Bratstva i Borca

Petak, 18.Travanj, 2014.

Sutra i u nedjelju odigrat će se utakmice 23. kola Prve županijske nogometne lige. Sutra će Križevci na svom travnjaku nove bodove loviti protiv Kalinovca. Graničar će u Legradu ugostiti...

Opširnije
U polufinalu Kupa Bratstvo - Podravac i Borac - Fugaplast

U polufinalu Kupa Bratstvo - Podravac i Borac - Fugaplast

Četvrtak, 17.Travanj, 2014.

Odigrane su utakmice četvrtfinala Županijskoga kupa Koprivničko-križevačke županije. U utorak je Podravac iznenadio Koprivnicu i pobijedio 4:0, a u srijedu su odigrane još tri utakmice.

Opširnije
Podravac s visokih 4:0 izbacio Koprivnicu iz Županijskoga kupa!

Podravac s visokih 4:0 izbacio Koprivnicu iz Županijskoga kupa!

Srijeda, 16.Travanj, 2014.

Virovski Podravac prvi je polufinalist županijskog nogometnog kupa. U jučer u Virju odigranoj četvrtfinalnoj utakmici Podravac je s 4:0 pobijedio Koprivnicu. Za momčad Podravca dva puta je zabio jHrvoje Hrženjak...

Opširnije
Markulin opet u Izvršnom odboru HNS-a

Markulin opet u Izvršnom odboru HNS-a

Utorak, 15.Travanj, 2014.

Robert Markulin, član Uprave Slavena Belupa i njegov bivši dugogodišnji uspješni direktor, izabran je u članstvo Izvršnog odbora Hrvatskog nogometnog saveza na sjednici Skupštine HNS-a održanoj u ponedjeljak u Zagrebu.

Opširnije
Šestica Koprivnice u Ludbregu, Podravac remizirao

Šestica Koprivnice u Ludbregu, Podravac remizirao

Nedjelja, 13.Travanj, 2014.

Nogometaši Koprivnice brzo su zaboravili poraz kojeg su prošlog vikenda doživjeli na domaćem terenu protiv Mladosti iz Ždralova. Zeleni su u subotu gostovali kod Podravine u Ludbregu i upisali uvjerljivu...

Opširnije
Juniori Slavena dobili pet komada od Rijeke, kadeti izgubili s 1:0

Juniori Slavena dobili pet komada od Rijeke, kadeti izgubili s 1:0

Nedjelja, 13.Travanj, 2014.

Mladi igrači Slavena Belupa u subotu su gostovali kod Rijeke u sklopu 24. prvenstvenoga kola.

Opširnije
Prva ŽNL: Mladost-Molve i Borac bez problema do novih bodova

Prva ŽNL: Mladost-Molve i Borac bez problema do novih bodova

Nedjelja, 13.Travanj, 2014.

Vodeći dvojac nije imao problema u 22. kolu Prve županijske nogometne lige Koprivničko-križevačke županije. Mladost je u Molvama očekivano svladala Kloštrane 3:1, a Borac je u Imbriovcu s visokih 6:0 porazio...

Opširnije
Prva ŽNL: Kalinovac u derbiju bolji od Bratstva

Prva ŽNL: Kalinovac u derbiju bolji od Bratstva

Nedjelja, 06.Travanj, 2014.

U derbiju 21. kola Prve ŽNL koprivničko-križevačke odigranom u nedjelju u Koprivničkom Ivancu, momčad Kalinovca je svladala domaćina Bratstvo rezultatom 3:2. Ovom pobjedom Kalinovac je izbio na treću poziciju, dok...

Opširnije

Iz drugih medija

PGT RssScroller - Copyright © 2010 by pagit.eu

Iz stranih medija

PGT RssScroller - Copyright © 2010 by pagit.eu

Aktualne najave