Farmaceuti remizirali s Lokomotivom PDF Ispis E-mail
Autor Koprivnica.net
Utorak, 07 Veljača 2012 17:44
120201-sb-zte_mujanovic_goran

Slaven Belupo je i dalje bez poraza u pripremnim utakmicama. U utorak su Farmaceuti u Rovinjskom Selu odigrali neriješeno sa zagrebačkom Lokomotivom.

Prvoligaša s Kajzerice u vodstvo je doveo Antolić već u 3. minuti utakmice, iz slobodnog udarca s 18 metara lijepo je pogodio gornji desni kut Rodićevih vratiju.

Slaven je imao više od igre i stvorio više prilika od suparnika, a izjednačenje je stiglo u 55. minuti.

Bušić je poslao dubinsku loptu za Mujanovića, koji je s desne strane pogodio suprotni Picakov kut za konačnih 1:1.

Nakon utakmice Farmaceuti su se vratili u Medulin, gdje će u petak odigrati posljednju provjeru sa sarajevskim Željezničarom.

PRIJATELJSKA UTAKMICA

LOKOMOTIVA - SLAVEN BELUPO 1:1 (1:0)

ROVINJSKO SELO - Igralište Kunfin. Gledatelja 50. Sudac: Vidulin (Kanfanar).

LOKOMOTIVA: Picak, Boras, Puljić, Komorski, Mesarić, Brozović, Ademi, Antolić (od 46. Tomšić), Šitum, Jurić (od 46. Horvat), Martinac. TRENER: Tomislav Ivković.

SLAVEN BELUPO: Rodić, Purić, Kokalović, Grgić, Maras, Milardović, Brezovec, Mujanović, Gregurina, Glavica, Bušić; od 70. minute: Rodić, Geng, Šestak, Bubnjić, Pilipović, Brlek, Poljak, Jakšinić, Abramović, Kuprešak, Maretić. TRENER: Roy Ferenčina.

STRIJELCI: 1:0 Antolić (3), 1:1 Mujanović (55).

.......................................................

blog comments powered by Disqus

U Maksimiru ništa novo, Dinamo opet bolji od Slavena Belupa

Petak, 18.Srpanj, 2014.

Utakmicom Dinama i Slavena Belupa počelo je novo hrvatsko prvenstvo. U Maksimiru ništa novo što se Farmaceuta tiče, upisali su još jedan poraz protiv favoriziranog i znatno kvalitetnijeg suparnika. Scorijini...

Opširnije
Slaven u petak s Dinamom, Scoria poručio: Čeka nas teška borba za svaki bod

Četvrtak, 17.Srpanj, 2014.

Slaven Belupo u petak otvara novo prvenstvo gostovanjem kod Dinama u Maksimiru.

Opširnije
Službeno // Dario Čanađija potpisao ugovor s Rijekom

Srijeda, 16.Srpanj, 2014.

Ono o čemu se prošlih dana pričalo, u srijedu je dobilo i službenu potvrdu. Dario Čanađija postao je novi igrač Rijeke.

Opširnije
Slaven Belupo bez četvorice na premijeri s Dinamom

U petak počinje nova sezona u MAXtv Prvoj ligi, i to utakmicom Dinama i Slavena Belupa u Zagrebu. Susret počinje u 20.15 sati, a prijenos je na Arenasportu.

Opširnije
Slaven Belupo remizirao s ukrajinskim Iljičevcem

Subota, 12.Srpanj, 2014.

Slaven Belupo u subotu je na koprivničkom stadionu ugostio ukrajinskog prvoligaša Iljičevec u posljednjoj prijateljskoj utakmici uoči početka novog prvenstva.

Opširnije
Slaven Belupo // Skupština 24. srpnja, Čanađija prema inozemstvu?

Petak, 11.Srpanj, 2014.

Napokon je poznat datum održavanja dugo očekivane sjednice Skupštine Nogometnog kluba Slaven Belupo, na kojoj će se izabrati novi Upravni odbor kluba.

Opširnije
Slaven Belupo zabio 15 golova u Svetom Đurđu

Srijeda, 09.Srpanj, 2014.

U dosadašnjem dijelu priprema Slaven Belupo postigao je tek jedan pogodak, a efikasnost je popravljena na gostovanju u Svetom Đurđu.

Opširnije
Slaven u subotu dočekuje ukrajinski Iljičevec u generalki uoči Dinama

Utorak, 08.Srpanj, 2014.

Ukrajinski prvoligaš Iljičevec Mariupol bit će suparnik Slavena Belupa u posljednjoj provjeri uoči početka novog hrvatskog prvenstva. Prijateljska utakmica ova dva kluba odigrat će se na Gradskom stadionu u Koprivnici...

Opširnije
Hrvoje Kolarić kandidat za predsjednika Slavena Belupa

Petak, 04.Srpanj, 2014.

Iz dobro obaviještenih izvora bliskih Upravi Slavena Belupa doznaje se da je najizgledniji kandidat za mjesto predsjednika Slavena Belupa Hrvoje Kolarić, aktualni predsjednik Uprave Belupa i član Uprave Podravke.